księgowość Warszawa E-pok
pl en
Nowa oferta! Sprawdź!

Profesjonalna księgowość, Warszawa

Nadchodzą zmiany w przepisach o spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.
Od 1 stycznia 2015 roku minimalny kapitał w spółkach z ograniczona odpowiedzialnoscią ma zostać obniżony z 5.000 do 1zł, ale ma być wprowadzony obowiązkowy kapitał zapasowy w wysokości 50.000 zł.
Obowiązkowo też spółka będzie musiała przeznaczać część z swojego zysku 10-25% na pokrycie kapitału. Dodatkowym sporym utrudnieniem ma być wprowadzenie testów wypłacalności spółki, które również przewiduje wprowadzenie odpowiedzialności cywilnoprawnej członków zarządu za szkody związane ze złożeniem błędnej prognozy wypłacalności.
Z jednej strony te zmiany to krok w dobrym kierunku, ale pewnie jak to zwykle bywa w swoich konsekwencjach dotkną firm chcących uczciwie funkcjonować, a nie tylko cwaniaków i oszustów. Spowoduje to oczywiście wzrost wydatków na biurokrację: księgowość i prawników, ale zmiany nie poprawią ściągalności długów.
Przy okazji zmian dotyczących zakładania spółek z o.o. wprowadzone mają zostać zmiany umożliwiające m.in. zakładanie spółek jawnych i komandytowych przez internet, czy też składanie tą drogą wniosków o zmianę wpisu w KRSie.
 
powrót do listy artykułów

Ponadto:

Zakładanie wszystkich rodzajów spółek, również przez internet. Oddziały firm zagranicznych.

księgowość warszawa

Wszystkie zmiany w KRS.
Odwołanie Prezesa i powołanie nowego Zarządu, zmiana siedziby, zbycie udziałów, zmiana PKD, podwyższenie kapitału zakładowego.

spółka księgowość warszawa

Doradztwo prawno - podatkowe, spory, pisanie umów, pism i opinii.

usługi księgowe warszawa

Doradztwo biznesowe.
Obsługa cudzoziemców, pozostała obsługa administracyjna firm, wirtualne biuro.

firmy księgowe warszawa

Dlaczego warto zdecydować się na E-pok?

Co wyróżnia E-pok na tle innych firm księgowych na terenie Warszawy? Przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie pracowników, które wyniesione jest między innymi z pracy w dużej i renomowanej firmie Tax Care. Zaplecze ekspertów: prawników, managerów, informatyków i finansistów w połączeniu z ofertą produktową E-pok stanowi Kluczowy Element Sukcesu w rozwoju firm naszych Klientów. E-pok to także doskonały kontakt – nie tylko ten tradycyjny, ale także wykorzystujący nowoczesne kanały kontaktu – w tym e-mail oraz wygodny dla Klientów live chat. Jednak to co najważniejsze i charakterystyczne w E-pok, to traktowanie finansów naszych Klientów jako cel nadrzędny. Idee oszczędnościowe stanowią dla nas najważniejszy i najbardziej prokonsumenckiego nastawienia, którego celem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu oszczędności, przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa prowadzonych działań. Na koniec warto też wspomnieć o elektronicznych segregatorach. Przechowujemy całą dokumentację firmy w pełni elektronicznie z możliwością przeszukiwania zawartości po żądanej treści.

Ile to kosztuje? Sprawdź cennik!

E-pok księgowość, to wreszcie gwarancja tego, że Klient raz na zawsze zapomni o irytującej biurokracji!
W połączeniu z przystępnymi cenami, priorytetowym podejściem do zadowolenia i dobra Klienta oraz terminowością, elastycznością i doskonałą komunikacją i znajomością przepisów polskiego prawa, E-pok urasta do grona firm, które świadczą usługi księgowe na najwyższym poziomie.

Przyjdź do E-poki rozwijaj swój biznes z profesjonalistami!

Nasze serwisy:wiza-online.plfrankowiec.pltriploca.com