zakładanie firmy warszawa E-pok
pl en

O nas

Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem. W formie spółki działamy na rynku od 2012 roku. Do dzisiaj w E-pok założyliśmy już ponad 700 różnych firm, z czego ponad połowę stanowią spółki. Większość spraw rozwiązujemy przy użyciu nowych technologii, lubimy księgowość internetowa. Naszą rekomendacją jest zadowolony, stały Klient. Od początku działalności nikt nie zakończył współpracy z naszej winy, a profesjonalizm potwierdzają zakończone pozytywnym wynikiem liczne kontrole skarbowe. W przypadku obsługiwanych spółek akcyjnych naszą jakość weryfikują co roku dobre oceny badań sprawozdań finansowych wystawiane przez biegłych rewidentów. Zacznij z nami współpracę najlepiej od samego początku, od momentu rejestracji Twojej firmy.

Misja

Wieloletnie doświadczenie na rynku usług księgowych, liczne szkolenia doskonalące, zdobyte certyfikaty oraz poparte referencjami sukcesy w pracy na rzecz Klientów stanowiły solidną bazę do rozpoczęcia działalności firmy E-pok.

Słuszność decyzji potwierdzają kolejne przedsiębiorstwa, które korzystają z szerokiej oferty, nad którą nieustannie pracują wykwalifikowani specjaliści, czyniąc ją coraz bardziej dopasowaną do realnych potrzeb Klientów. E-pok Sp. z o.o. zatrudnia bowiem wyłącznie doskonałych księgowych i ekspertów z zakresu rachunkowości, podatków, finansów oraz zarządzania. Domeną jest rejestracja firmy i księgowość internetowa E-pok Warszawa.

Firma skutecznie realizuje założony cel, jakim jest maksymalne usprawnienie obsługi przedsiębiorstw w ich bieżącym funkcjonowaniu oraz w sytuacjach wymagających sprawnej, przemyślanej i skutecznej reakcji. W tym celu, specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kompleksowej oferty z szerokim wachlarzem usług finansowych. Z każdym dniem potrzeby mikro, małych i średnich przedsiębiorstw są zaspokajane na coraz wyższym poziomie z gwarancją zaangażowania i działania w najlepszym interesie Klienta.

Zespół specjalistów firmy E-pok to grupa osób charakteryzujących się elastycznością wobec potrzeb Klienta oraz zakorzenioną chęcią udzielania wszelkiej pomocy, jaka w rezultacie przekłada się na sprawniejsze funkcjonowanie firm. Ich obecność okazuje się przydatna na etapie zakładania działalności gospodarczej, podejmowania decyzji o wyborze optymalnej formy opodatkowania oraz decyzji w sprawie podatku VAT. Dzięki temu, niełatwy etap uruchamiania własnej firmy staje się prosty, przejrzysty i komfortowy, a pozostawienie spraw formalnych w E-pok pozwala Klientom skoncentrować się nad rozwojem i pozyskaniem rynku.

Zespół

 • Liliya Harosha
  Księgowa

  ponad 5 lat doświadczenia w pracy w Urzędzie Skarbowym. Znajomość języka rosyjskiego

 • 2 nowe osoby w Zespole Księgowym
  Księgowa

 • Piotr Wojciński
  Prezes Zarządu

  Master of Science in Business and Finance Management MSc Studia Magisterskie na Oxford Brookes University I Wyższej Szkole Przedsiębiorczości I Zarządzania w Warszawie Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej (Finanse się opłacają) Pozyskiwanie dotacji Unijnych Studia Magisterskie Ukończył Wyższą Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii spec: Zarządzanie Przedsiębiorstwem Turystycznym Swoją drogę w finansach rozpoczął w 2006 roku. W tym czasie był Doradcą Finansowym, zdobywał doświadczenie w Tax Care S.A. Był Dyrektorem Zespołu Sprzedaży i w latach 2010-2012 rozwijał z sukcesem inne wciąż funkcjonujące Biuro Rachunkowe w Warszawie. Dla swojej firmy zdobył ponad 300 Klientów. Prywatnie lubi boks.

 • Grzegorz Tymoszuk

  W księgowości pracuje od początku 2006 roku. Ponad 10 lat doświadczenia w pracy w biurach rachunkowych i w spółce akcyjnej. Specjalizuje się w obsłudze spółek kapitałowych. Obecnie prowadzi pełną księgowość dla ponad 50 podmiotów. Prowadzi księgowość o zróżnicowanych charakterze działalności m.in. w branży usługowej, handlowej i produkcyjnej. Z E-pok współpracuje od początku działalności. Grzegorz posiada wyższe studia kierunkowe, a w trakcie swojej pracy ukończył kurs „podatki dla księgowych” i zdobył w 2010 roku licencję ministra finansów nr 46974/2010 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg. Grzegorz zbiera bardzo dobre recenzje od swoich Klientów, a także referencje od byłych pracodawców. Jest skrupulatny i zorganizowany. W przyszłości chciałby zostać Biegłym Rewidentem. Prywatnie lubi piłkę nożną i sporty walki.

 • Paulina Karwacka

  Księgowa z kilkuletnim doświadczeniem. Bardzo dobrze czuje się w obsłudze większych spółek. Ukończyła studia kierunkowe i kontynuuje naukę na studiach podyplomowych w kierunku doradztwa podatkowego.

 • Tomasz Pasiecznik

  Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu o specjalności: Finanse i rachunkowość spółek na wydziale Nauk Ekonomicznych. 5 lat doświadczenia. W przyszłości chce Być Doradcą Podatkowym Jest wzorowym pracownikiem. Z E-pok współpracuje od początku działalności. Lubi kolarstwo i motoryzację.

 • Lena Masniak

  Księgowa po studiach kierunkowych w Ukrainie i podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Mówi biegle po ukraińsku, rosyjsku i w języku polskim.

 • Radca prawny

  Osoba z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze dużych podmiotów odgrywających znaczącą rolę w polskiej gospodarce, podmiotów głównie giełdowych.

Przyjdź do E-poki rozwijaj swój biznes z profesjonalistami!

Nasze serwisy:wiza-online.plfrankowiec.pltriploca.com