doradztwo księgowe E-pok
pl en

Atuty E-pok

Nasi Klienci cenią i podkreślają fakt, że E-pok nie podąża za rynkiem, lecz jasno wyznacza nowe trendy na rynku usług księgowych i doradztwa dla firm.
 • Bezpieczeństwo

  księgowi wyłącznie licencjonowani przez Ministerstwo Finansów

 • Oszczędność

  preferencyjne, indywidualnie negocjowane warunki współpracy, atrakcyjne ceny usług ksiegowych

 • Kompleksowość

  wygodny dostęp do szerokiego wachlarza produktów i usług

 • Terminowość

  zasada kontaktu 24h, przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych

 • Wygoda

  nieodpłatny dojazd przedstawicieli E-pok do Klienta

 • Gwarancja

  ceny usług księgowych określone w umowie przez 10 lat nie wzrosną więcej niż o wartość wskaźnika inflacji GUS

E-pok korzysta wyłącznie z najlepszych rozwiązań, więc nic dziwnego, że wybrał najwyższej klasy oprogramowanie do zintegrowanego zarządzania firmą, wieloma firmami o różnych, nawet rozproszonych strukturach. Systemowe wsparcie zarządzania przedsiębiorstwem znacznie usprawnia przebieg procesów biznesowych w firmie. Dzięki temu możliwe jest koordynowanie wielu procesów biznesowych w jednym czasie: zarządzanie zasobami, budżetowanie, kontroling i generowanie analiz.

Możliwy jest podgląd on-line, doradztwo księgowe i praca zdalna z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Program umożliwia efektywną pracę nawet przy zwiększeniu objętości przetwarzanych danych i liczby jednocześnie pracujących użytkowników. Ewidencjonuje  na potrzeby bilansowe i podatkowe, współpracuje z programem Płatnik, elektronicznie wymienia dokumenty z Urzędami oraz współpracuje z rejestratorami czasu pracy (RCP). Obsługuje elektroniczne wyciągi bankowe. Zapewnia dostęp do kompleksowych informacji. Nowy mechanizm obustronnych migracji danych pozwalają na szybki start systemu i integrację z innymi systemami do stałej współpracy przedsiębiorstwa.

Czujemy siłę naszych kompetencji!

 • Nasze największe atuty: doświadczenie, stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie, a przede wszystkim troska o dobro Klienta, doradztwo księgowe, doradztwo finansowe, doradztwo prawne i doradztwo prokonsumenckie
 • Jako jedni z pierwszych w Polsce prowadzimy w pełni elektroniczne segregatory. Każdy dokument, każda faktura zdigitalizowana z możliwością wyszukiwania po jej treści np. po numerze faktury. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko odnaleźć to czego szukamy.
 • Obsługujemy firmy z terenu całej Warszawy i okolic. Oferujemy niskie ceny usług księgowych warszawa. Na życzenie odbieramy dokumenty ze wskazanego miejsca. Zadaniem naszego biura rachunkowego jest przekazywanie Państwu rzetelnej informacji o sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i doradztwo księgowe
 • Współpracując z nami, będą mogli Państwo skupić się na swoim biznesie, eliminując tym samym obciążenia związane z tworzeniem i prowadzeniem własnego działu księgowości, minimalizując ceny usług księgowych warszawa oraz co równie ważne, otrzymują Państwo know-how, doradztwo księgowe, podatkowe, prawno-administracyjne, doświadczenie i nasze wsparcie w rozwój Państwa firmy.
 • Obsługujemy ponad 100 spółek i ponad 100 działalności gospodarczych o różnym profilu działalności, w tym oddziały firm zagranicznych.
 • Doradca podatkowy, który reprezentuje we wszelkich sporach podatkowych. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Doradztwo księgowe.

Przyjdź do E-poki rozwijaj swój biznes z profesjonalistami!

Nasze serwisy:wiza-online.plfrankowiec.pltriploca.com