Zakładanie działalności gospodarczej

Zakładanie działalności gospodarczej w CEIDG

Założenie działalności gospoadarczej może być proste. Nawet po 30 minutach od pierwszego kontaktu możemy rozpocząć zdalną sesję i założymy Twoją działaność gospodarczą - możemy razem przystąpić do rejestracji Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Zakładam Spółkę


Zaraz po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo e-mail z pierwszymi informacjami.
W godzinach pracy E-pok do Klientów, którzy poprosili o kontakt oddzwaniamy w ciągu najbliższej godziny.

E-pok - Twój biznes szyty na miarę!

Czy założenie działalności gospodarczej musi być problemem?
Czy, aby założyć firmę muszę skorzystać z usług doradcy?

Jeśli odpowiedziałeś/aś na powyższe pytanie twierdząco, to zapraszamy do E-pok sp. z o.o. Przekonamy Cię do naszych usług, pomożemy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, pomożemy skonfigurować cały biznes od początku.

E-pok działa na rynku od początku 2012 roku. Doradzamy Klientom w prowadzeniu rentownej działalności, a jednym z priorytetów E-pok jest odciążenie Klienta w sprawach, które przeszkadzają w prowadzeniu działalności.

Nasi Klienci wiedzą już, że rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej nie jest niczym trudnym, kosztownym ani czasochłonnym. Świadczone przez E-pok usługi obejmują doradztwo , prowadzenie księgowości, obsługę kadrowo-płacową dla pracowników, konsultacje w zakresie podatków oraz metod finansowania działalności gospodarczej, a także doradztwo prawne i podatkowe.

E-pok gwarantuje niską cenę rejestracji działalności w ciągu 24 godzin. Obecnie w ofercie promocyjnej znajduje się usługa prowadzenia rachunkowości dla firm jednoosobowych od 138 zł w E-pok Koszt rejestracji działalności gospodarczej bez prowadzenia księgowości w E-pok wynosi 100 zł netto.W przypadku zlecenia nam usług księgowych wynagrodzenie za założenie działalności gospodarczej wynosi 50 zł netto.

Z nami zarejestrujesz działalność już za 50 zł*
ze wszystkimi opłatami urzędowymi.

Poprowadzimy księgowość Twojej Firmy

Mamy wspaniałą ofertę dla osób i firm rozpoczynających biznes.

Zlecasz nam księgowość, więc płacisz zamiast 100 zł tylko 50 zł netto za założenie działalności gospodarczej. Dodatkowo pierwsze dwa miesiące pełnej obsługi księgowej świadczymy Ci za 1 zł miesięcznie. Za dalsza obsługę zapłacisz nam zgodnie z cennikiem, który znajduję się po kliknięciu poniżej.

Z sukcesem zarejestrowaliśmy już ponad 250 firm. Dla wielu z nich świadczymy usługi księgowe- w grupie naszych Klientów są zarówno małe działalności, jak i spółki kapitałowe, zatrudniające powyżej 100 osób. Nie podpisujemy wiecznych kontraktów, tylko umowy z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia, ale Klienci od nas nie odchodzą, bo lubią z nami pracować i są zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług.

Zobacz cennik

Zaprojektujemy materiały firmowe oraz stronę www

Zakładając firmę potrzebujesz strony internetowej.

Projektujemy oryginalne, atrakcyjne oraz funkcjonalne strony internetowe. Tworzymy zarówno niewielkie, statyczne wizytówki www jak i rozbudowane witryny, oparte o system zarządzania treścią (CMS).
Przygotowujemy projekty ulotek reklamowych, folderów, katalogów i innych materiałów reklamowych. Projektujemy również reklamy prasowe.
Oferujemy także identyfikację korporacyjną - logo, wizytówki, koperty, papier firmowy.

  • NetForms.pl
  • NetForms.pl
  • NetForms.pl

Zobacz realizacje

Wypromujemy Cię w internecie

Następnym krokiem jest zaistnienie w sieci.

Bez reklamy nie pozyskasz przez Internet żadnego Klienta. Chcesz, aby specjaliści od marketingu internetowego zadbali o odwiedzających Twoją witrynę? Nasz partner SEOWAY z pewnością jest liderem w tej branży.

Zobacz więcej

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Założenie działalności w Polsce.

Najtrudniejszym elementem tego procesu jest wybór odpowiedniej formy opodatkowania, dobór dozwolonych kodów PKD przewidzianych dla wybranej formy opodatkowania oraz decyzja w kwestii zgłoszenia firmy do podatku od towarów i usług VAT

Oto przykład:

Wybierając ryczałt od przychodów ewidencjonowanych zabronione jest rozliczanie się w pierszym roku działalności w okresach kwartalnych, więc zgłaszając taką formę opodatkowania można narobić sobie przeszkód administracyjnych

Kliknij
i zamów kontakt już dzisiaj!

Jak do nas trafić?