cennik biuro rachunkowe E-pok
pl en

Cennik

Koszt współpracy z biurem rachunkowym, to jedno z najważniejszych z perspektywy klientów kryterium, które warunkuje wybór odpowiedniego biura. Z punktu widzenia Klienta jest to podejście jak najbardziej sensowne i zrozumiałe. Zbyt wysokie ceny, które proponuje biuro rachunkowe skutecznie odstrasza firmy, które szukają pomocy w zakresie księgowości. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy cennik, który jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych Klientów.

Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR - księgowość uproszczona)

cennik usług księgowych

Warto pamiętać, iż dla wszystkich firm, które zdecydują się na podpisanie umowy z biurem rachunkowym E-pok, oferujemy przyjemne rabaty cenowe. Te przeznaczone są oczywiście również dla spółek – także w zakresie ich zakładania. Wśród oferowanych przez E-pok promocji, jest dostępny między innymi rabat dla wszystkich tych, którzy rozliczają się z biurem w terminie. Nie można zapomnieć także o uldze na start! Ta jest przeznaczona dla nowych działalności gospodarczych oraz spółek z o. o. Niewiele biur rachunkowych w Warszawie (jeśli w ogóle) może się pochwalić cennikiem równie ukierunkowanym na Klienta.

Pełna księgowość

pełna księgowość warszawa cennik

Usługi kadrowe

cennik usług księgowych

Decydując się na wybór biura rachunkowego warto jednak pamiętać, że sama cena to nie wszystko. Istotne jest to, co jest w niej zawarte. Może się okazać, że tani koszt miesięczny w danym biurze rachunkowym nie przekłada się na ulgę dla firmowej księgowości. Istotny jest zatem zakres działania za konkretną kwotę, a nie sama wysokość opłaty, która sama w sobie może niewiele mówić. Wybierając biuro rachunkowe warszawa cennik warto więc gruntownie sprawdzić pod kątem oferowanych za daną cenę usług oraz tego, czy dane biuro oferuje promocje i rabaty.

Cennik biuro rachunkowe.

Przyjdź do E-poki rozwijaj swój biznes z profesjonalistami!

Nasze serwisy:wiza-online.plfrankowiec.pltriploca.com